
Свічник Adore Décor "Вінок" 1088.5, 41х10 см
- Готово к отправке
- Код: SV4s
849 ₴
Свічник Adore Décor "Вінок" 1088.5, 41х10 см
Металевий свічник 41х10 см з чашами
Такий гарний і практичний атрибут, як свічник, дозволить оригінально оформити сервіровку столу, а також створити романтичну і розслабляючу атмосферу за трапезою. Декор від Adore Decore підкреслить особливий стиль інтер'єру, додасть в нього нотку елегантності і креативу.
Представлена модель «Вінок» від Adore Decore, має нестандартну форму канделябра і чотири металеві чаші для свічок, що додає їй оригінальності та ексклюзивності. Ультрасучасний срібний колір гармонійно поєднуються з усіма актуальними стилями інтер'єру. Захисний шар високоякісного порошкового покриття переливається яскравими відблисками світла. Такий аксесуар, безсумнівно, доповнить обстановку в приміщенні. До того ж він є символом сімейного затишку, турботи про близьких, романтизму і достатку.
Переваги свічника з металу:
Унікальний дизайн: відсутність звичних форм і відхід від стереотипів, ексклюзивність
Висока якість металу і порошкового напилення
Передбачена можливість додаткового декору в колі близьких
Поспішайте купити оригінальний і стильний свічник з металу з доставкою по всій Україні за прийнятною ціною у нашому магазині.

Характеристики:
Розмір: 41х10 см
Матеріал: металевий дріт 4 мм
Покриття: порошкове
Колір: срібний
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал изготовления | Металл |
| Ширина подсвечника | 410 мм |
| Глубина подсвечника | 410 мм |
| Высота подсвечника | 100 мм |
| Количество мест для свечей | 4 |
| Тип подсвечника | настольный (каминный) |
| Состояние | Новое |
- Цена: 849 ₴






