
Стелаж гірка, перегородка для кімнати Moreli Ville В1078*Ш1072*Г290 Бетон
- В наявності
- Код: id27-0000-39-beton
1 866 ₴
+380 (99) 611-44-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж гірка, перегородка для кімнати Moreli Ville В1078*Ш1072*Г290 Бетон Виробник: ForteДополнительные характеристики. Глубина: 290 мм; Высота: 1078 мм; Ширина: 107 см; Цвет: Бетон; Вид: Стеллажи; Дополнительный текст: Ячейка 335*325 мм; Страна-производитель товара: Украина; Страна регистрации бренда: Украина; Вес в упаковке, кг: 24; Материал каркаса: ДСП
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 24 |
| Вид | Стелажі |
| Висота | 1078 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Додатковий текст | Комірка 335*325 мм |
| Матеріал каркасу | ДСП |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Колір | Бетон |
| Ширина | 107 см |
- Ціна: 1 866 ₴

