
Поличка настінна Moreli T-4 Ш1100*В250*Г216 Бетон-Білий
- Немає в наявності
- Код: mo-t4-beton-white
681 ₴
+380 (99) 611-44-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поличка меблева пряма - класичне рішення для зберігання книг, сувенірів і будь-яких дрібних речей. Має отвори під кріплення з прихованою фіксацією. Завдяки такому методу кріплення гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 6.5 |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 21.6 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал полиць | ДСП |
| Призначення | Універсальні |
| Поверхня | Матова |
| Застосування | Приліжкові, На кухню, В спальню, вітальню,Для дитячої кімнати |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Відкриті |
| Колір каркасу | Сірий |
| Колір полиць | Білий |
| Ширина | 110 см |
- Ціна: 681 ₴

