
Полиця для книг, стелаж для будинку Id A-0010 Бетон В1430*Ш720*Г290
- В наявності
- Код: id27-0000-10-beton
2 337 ₴
+380 (99) 611-44-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полиця для книг, стелаж для будинку Id A-0010 Бетон В1430*Ш720*Г290
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
|---|---|
| Висота стелажа | 1420 мм |
| Глибина стелажу | 290 мм |
| Ширина стелажа | 720 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
- Ціна: 2 337 ₴

