
Навісна поличка Moreli T-9 Ш840 / В 650 / Г 180 Білий-Бетон
- Немає в наявності
- Код: mo-t9-white-beton
400 ₴
+380 (99) 611-44-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Раціонально використовувати вільний простір, формувати дизайн приміщень, створювати ергономічне довкілля допомагають настінні полиці для книг, паперів, сувенірів, особистих речей і побутових предметів. Використовувати навісні полиці можна де завгодно: у вітальні на них розмістяться журнали і вази з квітами, у спальні – фотографії і милі дрібнички, в кухні – посуд, в передпокої – головні убори та рукавички.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 650 мм |
| Довжина | 840 мм |
| Матеріал | ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Білий |
| Ширина | 180 мм |
| Колір | Білий |
- Ціна: 400 ₴

