
Навісна поличка Moreli T-10 Ш 1120 / В 850 / Г 250 Білий
- Немає в наявності
- Код: mo-t10-white
1 128 ₴
+380 (99) 611-44-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Раціонально використовувати вільний простір, формувати дизайн приміщень, створювати ергономічне довкілля допомагають настінні полиці для книг, паперів, сувенірів, особистих речей і побутових предметів. Використовувати навісні полиці можна де завгодно: у вітальні на них розмістяться журнали і вази з квітами, у спальні – фотографії і милі дрібнички, в кухні – посуд, в передпокої – головні убори та рукавички.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 1120 мм |
| Матеріал | ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Ширина | 250 мм |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 128 ₴


