
Шкаф для одягу зі штангою та двома ящиками Moreli TS-02 Ш 1000 / В 2180 / Г 520 Бетон
- Немає в наявності
- Код: zg-s2-beton
6 143 ₴
+380 (99) 611-44-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкаф для одягу зі штангою та двома ящиками Moreli TS-02 Ш 1000 / В 2180 / Г 520 Бетон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2180 мм |
| Глибина шафи | 520 мм |
| Ширина шафи | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 6 143 ₴




