
Полиця навісна Moreli T-11 Ш1010/В600/Г180 Білий
- Немає в наявності
- Код: mo-t11-white
1 256 ₴
+380 (99) 611-44-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полиця навісна Moreli T-11 Ш1010/В600/Г180 Білий
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 1010 мм |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Ширина | 180 мм |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 256 ₴

