
Полиця навісня для книг та декору Moreli T-12 Ш900/В750/Г200 Венге темний
- Немає в наявності
- Код: mo-t12-venge
1 364 ₴
+380 (99) 611-44-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Раціональне використання вільного простору, формування приміщень, створення ергономічної середовища допомагають настінні полиці для книжок, паперів, сувенірів, особистих речей і побутових предметів. Ви можете використовувати навісні полиці, де завгодно: у вітальні на них розмістяться журнали і вази з квітами, у спальні — фотографії та милі дрібнички, у кухні — посуд, в передпокої — головний убір і рукавички.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 750 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Матеріал | ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 1 364 ₴

