
Шафа для одягу з висувними шухлядами Moreli K-0006 Ш1500/В2100/Г500 мм Дуб аппалачі-Антрацит
- Немає в наявності
- Код: mo-k0006-apalach-antracit
11 987 ₴
+380 (99) 611-44-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа Moreli K-0006 - стильне та функціональне рішення для організації зберігання вашого одягу та аксесуарів. Виготовлена з міцного та надійного ДСП, ця шафа забезпечує тривалість та надійне використання на протязі багатьох років.
Однією з основних особливостей шафи Moreli K-0006 є наявність штанги та полиць для організації вашого одягу. Ви зможете легко розділити свій одяг за категоріями та тримати його в ідеальному порядку.
Крім того, шафа обладнана чотирма висувними ящиками на телескопічних напрямних. Це забезпечує додатковий комфорт при зберіганні дрібних предметів, аксесуарів або білизни, а також спрощує доступ до них.
Шафа Moreli K-0006 ідеально впишеться в будь-який інтер'єр завдяки своєму сучасному дизайну та універсальному кольоровому рішенню. Вона стане невід'ємним елементом вашої спальні або гардеробної, забезпечуючи не лише функціональність, а й естетичне задоволення.
Розміри
Ширина 1500 мм
Висота 2100 мм
Глибина 500 мм
Базові декори: 2 шт
Дуб аппалачі-Антрацит
Білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Форма фасаду | прямий |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Ні |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Полиця для білизни | 6 |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2100 мм |
| Глибина шафи | 500 мм |
| Ширина шафи | 1500 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість регулювання полиць за висотою | Немає |
| Шухляда | 4 |
| Наявність декоративної підсвітки | Немає |
| Плавне закривання двійок | Немає |
| Полиці для білизни | 6 |
| Повне висування ящика | Да |
| Тип напрямних для висувних ящиків | Телескопічні (кулькові) |
| Колір | Дуб аппалачі-Антрацит |
- Ціна: 11 987 ₴



