
Комод з висувними ящиками та дверцятами Moreli K-0002 Ш1580/В900/Г450 Дуб аппалачі-Антрацит
- Немає в наявності
- Код: mo-K002L-apalach-antracit
6 119 ₴
+380 (99) 611-44-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод Moreli K-0002
Організуйте свій простір з витонченістю та функціональністю завдяки комоду Moreli K-0002. Цей чудовий комод виготовлений із якісного ДСП, що забезпечує довговічність та стійкість до повсякденного зносу. Модель оснащена трьома просторими висувними ящиками та двома зручними дверцятами, що дозволяє максимально ефективно використовувати доступний простір для зберігання різноманітних речей. Ящики комоду обладнані телескопічними напрямними, які забезпечують легке та безшумне їх відкривання та закривання. Сучасний та лаконічний дизайн комоду Moreli K-0002 легко впишеться в будь-який інтер'єр, додаючи стиль та затишок у ваш дім чи офіс. Обирайте Moreli K-0002 для надійного та стильного рішення ваших потреб у зберіганні.
Розміри
Ширина 1580 мм
Висота 900 мм
Глибина 450 мм
Базові декори: 2 шт
Дуб Аппалачі-Антрацит
Білий
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 90 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Ширина комода | 158 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Ні |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Плавне закривання двійок | Немає |
| Повне висування ящика | Да |
| Тип напрямних для висувних ящиків | Телескопічні (кулькові) |
| Колір | Дуб аппалачі-Антрацит |
- Ціна: 6 119 ₴



