
Стелаж полиці для книг та декору для дому Moreli LA-0002
- Немає в наявності
- Код: mo-la0002-white
3 299 ₴
+380 (99) 611-44-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір:
● Висота 183 см
● Глибина 32 см
● Ширина 100 см
Вага: 21,2 кг
Кольори (+ Усі можливі комбінації із двох кольорів) : Білий, Дуб Аппалачі, Дуб Кверкус, Бетон Темний, Бетон Тефра
Виробник : Moreli/Україна
Опис : Стелаж L0002 - це чудове поєднання стилю і функціональності. Завдяки своїм компактним розмірам і високоякісним матеріалам виготовлення, він стане ідеальним вибором для вашої вітальні, спальні або будь-якого іншого приміщення. Різноманіття кольорів дозволить вам з легкістю підібрати стелаж, що відповідає вашому інтер'єру та вподобанням. Він ідеально підійде для зберігання книг, декоративних предметів, посуду та багатьох інших речей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Капучіно |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Висота стелажа | 1830 мм |
| Глибина стелажу | 320 мм |
| Ширина стелажа | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип мебели | стелаж |
| Тип тумби | пряма |
| Тип етажерки | пряма |
| Ширина стелажу | 1000 |
- Ціна: 3 299 ₴

