
Комп'ютерний стіл зі стелажем Bremen Ш 1116 x В 750 x Г 550 мм Білий
- В наявності
- Код: mh-bremen-white
1 990 ₴
+380 (99) 611-44-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вбудований стелаж | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість відкритих полиць | 3 шт. |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Так |
| Особливості | Вбудований стелаж |
| Регулювання висоти | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Тип столу | прямий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 1116 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 27 кг |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Довжина | 1116 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Глибина стільниці | 550 мм |
| Довжина стільниці | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 1 990 ₴



