
Світильник автономний на сонячній батареї Sunlarix 30 W (FO-5930)
- В наявності
- Код: FO-5930
1 750 ₴
1 380 ₴
Вуличні LED світильники на сонячній батареї LSL
Безпечний та екологічний варіант для зовнішнього освітлення — LED ліхтарі, що працюють від сонячної енергії. Вдень накопичують заряд, вночі якісно та енергоефективно освітлюють ваші території.
Лінія LSL:
- складається з моделей, що містять 1, 2, 3 или 4 лед-модулів;
- підходить для прибудинкових територій, в'їздів та виїздів, доріг, парків та будь-яких локацій, де відсутня можливість підключення до електромережі;
- монтується за 10-15 хвилин на стовп або фасад будівлі.
Нижче ви дізнаєтесь про особливості та переваги цієї серії.
До 15 годин безперервної роботи та заряд за 6-8 годин
Місткість акумулятора дозволяє ліхтарям працювати на одному заряді 12-15 годин безперебійно. Повне зарядження досягається за 6-8 годин.
Важливо: місце розташування світильників має бути абсолютно відкритим для сонячних променів. Тоді батарея накопичить достатньо енергії для роботи вночі.
Залежно від моделі 1 ліхтар охоплює площу від 200 до 420 м².
Дистанційне керування, таймер, датчик руху та режим день/ніч
В комплекті до світильників ви отримаєте пульт для зручного налаштування ефективних режимів і керування ними.
Доступні функції:
- таймер: 3, 5, 8 годин;
- датчик руху: освітлення вмикається на повну потужність лише при фіксації руху і триває 45 секунд, весь інший час — економний режим;
- датчик день/ніч: світильник активується лише у темну пору доби і автоматично вимикається при світлі.
Простежити рівень заряду ви також зможете за допомогою датчику батареї.
Експериментуйте з режимами, налаштуйте найбільш вдалий і отримайте бажану енергоефективність.
Гартоване скло та ударостійкий інженерний пластик
Діоди захищені гартованим склом високої якості, а корпус ліхтаря зроблений з ABS-пластику.
Ці матеріали забезпечують кожному ліхтарю:
- ударостійкість навіть при падінні з висоти;
- безперебійну роботу при температурах -25+50 за Цельсієм;
- безпеку для оточення: при пошкодженні гартоване скло утворює негострі уламки, якими майже неможливо порізатись.
Конструкція надійно захищена від вологи та пилу — ступінь захисту IP65.
Переваги серії LED світильників на сонячній батареї LSL
За що обирають саме цю лінійку:
- гнучке та енергоефективне освітлення з дистанційним керуванням;
- площа охоплення 1-м ліхтарем до 420 м²;
- надійна конструкція, що витримує несприятливі погодні умови;
- гарантія від 1 до 3 років;
- швидкий монтаж без необхідності отримувати дозволи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanlarix |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6 Ah 3.2 V |
| Артикул | FO-5930 |
| Вага | 1.9 кг |
| Влагозащита | IP 65 |
| Вхідна напруга | 6 V |
| Габарити | 230х390х65 мм |
| Колірна температура | білий 6500К жовтий 3000К |
| Кут освітлення | 120 градусів |
| Матеріал коопусу | ABS пластик |
| Площа освітлення | 200 м2 |
| Потужність | 30 W |
| Пульт керування | Да |
| Робоча температура | -25 +50 С |
| Сертифікації | CE, RoHS |
| Тип акумулятора | літій-залізо-фосфат |
| Тип панелі | полікристалічна 6 V/6 W |
| Час заряду | 6-8 г |
| Час роботи | 50 000 г |
| Час світіняя | 12-15 г |
- Ціна: 1 380 ₴




