
Вуличний світильник на сонячній батареї з датчиком руху Sunlarix 60W metal
- В наявності
- Код: FO-9960
2 900 ₴
2 500 ₴
LED консольний світильник LSL METAL 60W
Вуличний ліхтар на сонячній батареї — найбільш вдале рішення для зовнішнього освітлення. Завдяки автономному живленню від Сонця ви отримуєте незалежність від централізованої електромережі.
Крім того, це найбільш безпечний та екологічний вид енергії.
Ліхтар призначений для:
- прибудинкових територій та дачних ділянок
- в'їздів та виїздів
- парків, скверів, доріг
- складських приміщень, гаражів
Передбачає 2 види монтажу: на стовпах або фасадах будівель за допомогою кронштейну.
Безперебійне освітлення площі до 350 м² впродовж 10-12 годин
Модель має 360 діодів, які поділені на 6 окремих світових відсіків. Завдяки такій конструкції один ліхтар освітлює площу до 350 м².
Світильник розрахований на 10-12 годин безперервної роботи, а час повної зарядки — 6-8 годин.
Литий металевий корпус та гартоване скло
Завдяки корпусу з металу та гартованому склу, що захищає світлодіоди, ліхтар:
- міцний та ударостійкий;
- без проблем працює при температурах від -20 до +50 градусів за Цельсієм;
- повністю захищений від пилу та струменів води з усіх напрямків (рівень IP-67).
Абсолютно безпечно: навіть якщо гартоване скло розбивається, воно утворює дрібні заокруглені частинки, якими неможливо травмуватись. Ви убезпечені від гострих уламків.
Датчик руху, таймер та пульт керування
Для забезпечення енергоефективності ви зможете налаштувати найбільш зручний режим роботи ліхтаря:
- виставити загальний час освітлення по таймеру: 2, 4 або 6 годин;
- активувати датчик день/ніч: ліхтар вмикається автоматично при настанні темряви та вимикається вранці;
- обрати безперервну роботу: на максимальній потужності до повної розрядки акумулятора;
- активувати датчик руху: 30% потужності в режимі очікування, 100% — під час руху в зоні дії датчику протягом 45 секунд.
Керувати роботою ліхтаря ви можете дистанційно за допомогою пульта, що входить у комплект.
Переваги LED консольного світильника LSL METAL 60W
Що ви отримаєте від цієї моделі:
- велика площа освітлення — до 350 м²;
- економія на електроенергії до 30%;
- гарантія 12 місяців;
- міцна конструкція для безпечної роботи просто неба;
- гнучкі режими роботи та повністю дистанційне керування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanlarix |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 11 Ah 3.2 V |
| Артикул | FO-9960 |
| Вага | 3.3 кг |
| Влагозащита | IP 67 |
| Вхідна напруга | 6 V |
| Габарити | 530х240х90 мм |
| Колірна температура | білий 6500К жовтий 3000К |
| Кут освітлення | 120 градусів |
| Матеріал коопусу | метал |
| Площа освітлення | 350 м2 |
| Потужність | 60 W |
| Пульт керування | Да |
| Робоча температура | -25 +50 С |
| Сертифікації | CE, RoHS |
| Тип акумулятора | літій-залізо-фосфат |
| Тип панелі | полікристалічна 6 V/10 W |
| Час заряду | 6-8 г |
| Час роботи | 50 000 г |
| Час світіняя | 10-12 г |
- Ціна: 2 500 ₴









